Par mums

2015./16. mācību gads - studijas 19.darba gads!

"Tev un man" - radošā studija bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.1996.gadā to dibinājusi un līdz šim brīdim vada mūzikas skolotāja Igeta Gaiķe.

Pirmie 30 popgrupas dalībnieki sāka darboties Em. Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas telpās, un pēc neilga laika darbs turpinājās Igetas dzīvoklī. Daudz mazu un lielu kurpīšu koridorā, dziesmas un smiekli no mazā balkoniņa Graudu un Vītolu ielas krustojumā. Un pirmā uzstāšanās kopā ar Liepājas simfonisko orķestri tā pašā gada Ziemassvētkos - tas ir pats, pats sākums.

Daudzi popgrupas dalībnieki jau izauguši, tagad ved savus bērnus dziedāt, bet daži vēl turpina - un viņiem jau drīz būs 18...

Dzīvoklis kļuva par šauru, un drīz par popgrupas "Tev un man" mājvietu kļuva "Liepājas Tipogrāfijas" lielā zāle. Tur arī gatavotas ikgadējās lielās programmas, dziesmu iestudējumi konkursiem, festivāliem.

Kopš 2006.gada rudens studija "Tev un man" darbojās telpās Republikas ielā 7/9 Liepājā un Grostonas ielā 8 Rīgā.

2012./13. gada sezonu Rīgā uzsākam deju studijas "Dzirnas" telpās.

2014.gada rudenī studijas "Tev un man" kvartets "Re, re" sniedz četrus koncertus Amerikā, Vašingtonā.

Savas pastāvēšanas 18 gados grupa ar panākumiem piedalījusies festivālos un konkursos "Saules zaķis", "Aprīļa pilieni", "Jaunās zvaigznes", "Baltā kaza", "Bērnu Eirovīzija", "Rock'n roll visām paaudzēm, "Summer sound", u.c. 2010.gadā jaunajā konkursā "Balss pavēlnieks" uzvarēja studijas dalībniece Roberta Kumsāre, bet vecākā grupa iekļuva konkursa finālā. Arī 2011., 2012. un 2013.gadā gadā studijas dalībnieki - "Trio", kvartets, jaunākā un vecākā grupa, kā arī solisti  iekļuvuši Latvijas TV konkursa "Balss pavēlnieks" finālā. 2014.gada finālisti-Elizabete Lukašēviča, Kristaps Kumsārs, grupa "Dzirnubērni" un "Tev un man"jaunākā grupa.

Par skaistu un neaizmirstamu notikumu kļuvis Kaspara Vecvagara dziesmu albuma "Ar mīļumu" koncerts kopā ar "dzīvo" pavadījumu 2013 gadā. Ar "Iļģiem" kopā dziedam arī  viņu jubilejas koncertos 2014.gada vasarā-Dzintaru koncertzālē un Liepājā.

Īpašs notikums studijas "Tev un man" dzīvē - uzstāšanās kopā ar pasaules mūzikas grupu "Iļģi" Liepājā, Rožu laukumā 2010.gada 18.novembrī.

Savu 14.dzimšanas dienu studija atzīmēja ar plašiem koncertiem Liepājā viesnīcā "Promenāde", Rīgā VEF Kultūras pilī un Ādažu Kultūras centrā.

Ik vasaru popgrupas "Tev un man" dalībnieki kopā ar vecākiem dodas koncertbraucienā - ekskursijā. Dziedāts un skaistākās vietas apskatītas Spānijā, Francijā , Vācijā, Ungārijā, Slovākijā, Lietuvā, bet 2009.gadā aizvadīti plaši koncerti Brazīlijā..

2012. gada pavasarī un Ziemsvētkos studija "Tev un man" iepriecināja tautiešus Latvijas vēstniecībā Briselē un dažādu tautību bērnus Eiropas skolā Briselē un Luksemburgā.

2010.gada jūnijā studija piedalījās tautas mūzikas festivāla Somijas pilsētā Salo.

2011.gada vasarā studija "Tev un man" koncertēja Vācijā, Bonnā.

2009.gada vasarā veiksmīgi izskanējuši 5 koncerti tālajā Brazīlijā.


Popgrupas ikgadējās tradīcijas ir:

      * dzimšanas dienas svinības Liepājas teātrī, iestudējot muzikālas izrādes- J. Lūsēna
        "Savādā pasaule (2000.g.), "Dželsomino melu zemē" (2001.g.), "Neglītais Pīlēns"
        (2006.g.), latviešu tautasdziesmu programma (2003.g.), J. Kulakova "Ieklausies"
        (2005.g.).

      * dalība Ziemassvētku dievkalpojumā sv. Jāzepa katedrālē Liepājā, Jaunajā Ģertrūdes baznīcā Rīgā,

      * Mātes dienas koncerts.
 

Studija "Tev un man" 2008.gadā rīkoja 5.bērnu popmūzikas festivālu "Visādi kukaiņi".

2010.gadā krāšņi izskanēja studijas organizētais Vislatvijas bērnu un jauniešu festivāls "Pasaule vaļā!"


Studija "Tev un man" piedāvā:
 
1. Dziedāšana grupās Liepājā Republikas ielā 7/9:
        no 3-6 gadu vecumam (mazuļi),
        no 7-10 gadu vecumam ( jaunākā grupa),
        no 11-13 gadu vecumam (vidējā grupa),
        no 14-17 gadu vecumam ( vecākā grupa).
 
2. Dziedāšana grupās Rīgā, deju studijā "Dzirnas":

        no 3- 5 gadu vecumam ( mazuļu grupa),

        no 6- 8 gadu vecumam ( jaunākā grupa)

        no 9-12 gadu vecumam ( vidējā grupa),

        no 13-17 gadu vecumam ( vecākā grupa).

Jaunajā sezonā arī Rīgā - mazuļu grupa no 3 gadu vecuma!

 
3.Dziedāšana pieaugušajiem Liepājā un Rīgā. Pēc darba dienas atrast patiesu prieku un resursus dziedāšanā- tas ir šo nodarbību mērķis.
 
4.Radošā vasaras nometne bērniem un jauniešiem "Jūras zvaigzne" -dziedāšana, dejošana, aktiermeistarība, psiholoģija, satikšanās ar kādu no Lielajām Zvaigznēm, peldēšanās, spoku trase un lielais nobeiguma koncerts - tas viss padara nometni par neaizmirstamu vasaras notikumu, ko gribas piedzīvot atkal un atkal
 
5.Individuālā dziedāšana bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Uz skatuves darbojas viss - acu skatiens, stāja, attieksme, prasme radīt tikai sev atbilstošu tēlu - to visu jāmācās ilgi un pamatīgi!
 

6.Bērnu popmūzikas festivālu "Visādi kukaiņi"  Liepājā. Jau notikuši 5 festivāli, un tie, kas tajos piedalījušies, saka - gribam atkal uz Liepāju!  Uz priekšu!

"Kukaiņi" 2008.gadā pārvērtās par Dēmoniem un Eņģeļiem - nu gluži tāpat, kā līdzāspastāv viss šai pasaulē!

"Kukaiņi" pārtapuši par "Pasaule vaļā!"

 
 
7.Personības attīstības semināru organizēšana.
 
8. Psihodrāmas grupas un individuālā konsultēšana.